Říjen 2013

JSEM ZPĚT! A v plné síle. :) Tentokrát nelžu!

9. října 2013 v 23:31 | Kisa-san Namikaze
Takže po dlouhé, a útrpné cestě jsem zpět. Trvalo to celkově pár měsíců od ,,mého'' odchodu. Jelikož jsem na svůj blog viditelně kašlala. Neříkám že to bylo hrané. Nebo tak.. Ale.. neměla jsem čas, díky škole.
Byla jsem hrozně zaneprázdněná, učitelé jsou neoblomní. Ale kupodivu jsem štastná. Nevím sice jestli tu ,,maturitu'' udělám. Obávám se toho. Byla by to má osobní prohra. A já nechci znovu prohrát. Tentokrát vyhrát. Najít si dobrou práci, vydělat si a odcestovat na pár týdnů do Japonska. Ráda bych se tam chtěla podívat. Je to můj životní sen.

Zároven jsem dospěla, a na anime už moc nekoukám. Popravdě, koukám jen na Naruta. Ale to jen ,,někdy''.
Ale stejně přemýšlím o povídkách. Tolikrát jsem si přála mít známý blog. Aby ke mě lidé chodili, a četli si mé povídky.
Ale všechno je dávná minulost. Už se tím nechci zaobírat. Jen vím že se vracím.. :)

Také bych si chtěla udělat nový layout. A tenhle obrázek je překrásný.Ráda bych ho nějak zkombinovala ještě s jedním. Snad se mi to povede. Držte mi palce. :)

Další na řadě je mé ,,neobíhání'' Sb. - Jak já to slovo nesnáším ( obíhání je hrozné slovo ). Je to z důvodu toho že to prostě nestíhám. A proto už SB TOLIK NEPODPORUJI. Samozřejmě Bella-chan, a ostatní komentovat budu. Jejich blogy jsou krásné. A proto se Vám všem omlouvám. Vím, jaké to je mít nedochvilné SB. Ale... já prostě..neměla jsem čas.
Ale to už jsem psala.

Krásný obrázek. ( Nejsem zastáncem NaruSaku páru. )
Jsem převážně pro HidaSaku, NaruHina a SasuSaku. Ale nemohla jsem si to odpustit. :)

Takže se mějte. A všechno at se Vám daří.
Prominte za gramatické chyby. Pospíchala jsem.. :)