Leden 2014

Když je člověk starší...

31. ledna 2014 v 0:13 | Danae Namikaze |  Obrázky
Vidí věci naprosto jinak. Ještě si pamatuji, když jsem s blogem začínala. Byla jsem malá holka, plná snů a ideálů. Chtěla jsem mít blog, jenž by byl tak oblíbený, že by na něj chodili všichni. Místo toho jsem ho poslední rok ignorovala, a kašlala na povídky. A ted když jsem prakticky "starší" vše beru tak nějak..jinak?
Není to nostalgie?
Zkrátka, povídkou Uvězněná v temnotě, jsem otevřela novou kapitolu mého života. Začnu psát jako o život. Vím že to někteří čtou. A také bych Vás poprosila o jednu věc. Nebude mi vadit když mi nebudete psát komentáře. Ač by mě to potěšilo. Stačí mi jen hvězdičky, abych věděla kolik lidí to četlo, a zda-li mám psát dál.
Protože vím, jak dnešní lidi se nutí do psaní komentářů. I já jsem někdy nucena, věřte mi. :DDD Ale udělám to ráda. I když bych měla napsat jen prosté "dobré."
Ehm, tak to je asi tak všechno. Jen abyste vědeli že žiju, a nezapomínám. :)

Tenhle Mini komix se mi zalíbil z jednoho prostého důvodu. Sasori je jako malá oliheň roztomilý. :) Ač se mi více líbí Hidan a Itachi. :)


Zítra přidám nejen UVT, ale i SDO (spojení dvou osudů), a DUVK. Ale už jdu spát. Zítra mám trénink, takže ještě přednastavím. :)

Uvězněná v temnotě-Záchrana -2 díl

27. ledna 2014 v 2:27 | Danae Namikaze |  Uvězněná v temnotě
Takže druhý díl. Snad se bude líbit. Přidala jsem i trochu humoru..Tak snad nevadí..
V příštím díle bude více ItaSaku scén. Bohužel jsem děj trochu pozměnila.
Byla schoulená. Ležela na zemi, a zalykala se pláčem. Bála se, a nevěděla co má dělat.

Kolem krku měla utažený pevný řetěz, jenž jí bezmála několik hodin nepředstavitelně škrtil. Párkrát se ho pokusila sundat, ale bohužel byla tak slabá že nemohla. Nedokázala ho strhnout. Nedokázala se osvobodit. A ještě ke všemu měla svázané ruce. Což jí zrovna nepomohlo. Ba jí to spíše překáželo.

A hlavně ta slepota. Zalykala se. Měla dojem že se s té tmy zblázní. Nic neviděla.

Opatrně pozvedla ruce, a dotkla se šátku, jenž měla přes oči. Chtěla ho strhnout. Ale tušila že by horká krev, přilákala nějakou šelmu z lesů.

,,Jak mi to jen mohl provést?" zavzlykala ,,Proč byl tak krutý? Z jakého důvodu mě tak nenáviděl? Já.."

Najednou zaslechla hlasy, a zapraskání větviček.

Mírně pootočila hlavou, a se strachem se přikrčila. Doufala že to jsou její přátelé.

,,Nesnáším tuhle práci." podotkl ostrý, mužský hlas, který nikdy neslyšela ,,Měl jsem být se svou rodinou a místo toho..hledám nějakou malou, prašivou holku, která bude už dozajista mrtvá."

,,Ale no tak." hlesl druhý hlas, poněkud klidnější a vyrovnanější ,,Dostaneme zaplaceno."

,,Ty myslíš těch několik Drobňáků?" řekl popuzeně starší muž s hrubým hlasem.

,,A co jsi čekal?" zasmál se mladší muž ,,Že dostaneme za tuhle ,práci' pořádný balík? Jen proto že doneseme nějaké zubožené tělo, nějaké malé holky? Prosím tě, Kaine. Peněz máš přece dost. A co tu mluvíš o rodině? Žena tě přeci opustila."

,,Ale mám dceru." dodal Kain ,,A ta je mi dražší, než můj vlastní život. A nějak jí přeci musím uživit. Nedopustím aby skončila jako její matka. Šlapka, co se vzdala rodiny jen proto, aby mohla šukat s bohatými."

,,Ženský jsou svině, no." zasmál se mladší muž ,,Ale máš pravdu. I za takové-hle podřadné mise, bychom mohli dostávat více peněz. Ale znáš ostatní. Nedovolí si Ryuukovi nic říct."

Ryuuk.

Růžovláska sebou trhla. I to jméno v ní vyvolalo pocity mrazení. Takže je to pravda. Poslal je proto, aby se přesvědčil zda-li je skutečně po smrti. A jak bylo vidět, nebyla. Žádní vlci jí zatím neroztrhali. Což bylo divné. Myslela si, že jich je plný les. Což očekávala.

,,Hele, tamhle jsme to ještě neprohledali!" ukázal mladší ninja na místo, kde byla dívka schoulená.

,,Ty si všeho všímáš moc rychle, Daikane." utrousil poznámku Kain ,,Ale mě nepřipadá, že by tam někdo byl."

,,Hmm." pousmál se Daikan ,,Jde vidět, že Tvé oči už neslouží jako dříve. A co ten řetěz, omotaný kolem kmenu? Toho sis nevšiml? Škoda..to stáří je hrozné, že?"

,,Drzý parchante!" zaječel Kain ,,Já nejsem starý! Vyříznu ti jazyk, ty hade!" po těch slovech se zadíval na místo ,,Hmm, opravdu je tam řetěz. Myslíš si že?"

,,To si piš, dědku.!" utrousil Daikan, a bez sebemenšího zaváhání, vyrazil na místo, kde byla dívka svázaná.

Ta si samozřejmě celý rozhovor vyslechla. Aniž by si cokoliv promyslela, namáhavě se zvedla, a pokusila se o útěk. Bohužel jí zradily obě nohy, a ona sebou švihla, přímo na tvrdou zem. Zakašlala, a začala se plazit pryč. Bylo jí jedno, že jí ta věc na krku škrtí. Pud sebezáchovy jí pomohl potlačit tu otřesnou bolest, a ona se obdivuhodně plazila pryč. Chtěla utéct svému osudu. Ale nevěděla, že už mu dávno neutekla..

,,Jak dlouho ještě budeš utíkat?" zahučel mužský hlas temně ,,Už tě nějakou dobu pozorujeme."

Sakura se zastavila. Věděla že by to nemělo smysl.

,,Svému osudu neutečeš." prohlásil druhý muž ,,Posílá nás Náš pán. Máme za úkol tě zlikvidovat. Jelikož jsi naživu, nemáme na vybranou. Ač jsme překvapeni, tvou neskonalou výdrží. Normální člověk by už dávno zemřel. Ale ty ještě žiješ. Jde vidět že máš obdivuhodnou vůli.. Ale nemáme na vybranou, že Daikane?"

,,Jasně, dědku." podotkl mladší z dvojice ,,Ber to jako laskavost. Zbavíme tě toho břímě. Takhle by jsi žila na tomto světě zmrzačená. Slepá, opuštěná a bez naděje na lepší život. Když tě zabijeme, prokážeme ti tím neskonalou laskavost. Takže se ženo, můžeš naposledy pomodlit, a věz, že tam nahoře se budeš mít lépe. Ninja svět není nic pro slabé ženy. Jsi jen odpad. Pouhá oběť zvrácenosti, jenž má být zabita.."

Když mladík umlknul, Sakura pocítila strach.

,,Prosím, nezabíjejte mě!" křikla a začala plakat ,,Já nic neprozradím! Nechci zemřít! To Vám sakra nestačí, mé utrpení?! Ten zvrácený hajzl jemuž říkáte pán, mě zmrzačil jak na těle, tak i na duši! Já.."

,,Ty mrcho!" zaječel Kain, a kopl dívku do tváře ,,Komu říkáš hajzl? Nebýt Ryuuka, už tu dávno nejsme! Zachránil nás a..zatraceně!" křikl ,,Jsi špeh z Listové vesnice! Sledovala jsi ho, a chtěla jsi nás všechny udat! Zasloužíš si zemřít! Jak já Listovou nenávidím! Je to vesnice zbabělců a sráčů, jenž chybí odvaha! Copak to nechápeš, ty malá děvko? Využili tě! Chtěli se tě zbavit, a proto tě vyslali na tuhle misi! Věděli že už se nevrátíš. Kdokoliv, kdo padne do zajetí Našeho pána, nepřežije. To ti asi neřekli co? Jsi jen ubohá ubožačka! Přišla jsi o obě oči, a přesto stále bojuješ. Vlci tě měli už dávno sežrat! Místo toho se na tebe vysrali, protože i pro ně jsi odpadem."

,,Kaine, přestaň!" vykřikl Daikan ,,Podívej se na ní! Je to jen žijící mrtvola. Prokaž jí tu milost, a nech jí v klidu umřít. Beztak je už na prahu smrti. Takže nevím nač si tu namáháš hlasivky. Je zmučená, a sotva tě poslouchá. Ale v jednom má přece jenom pravdu. Ryuuk je sobecký hajzl, pro kterého jsou lidé jen smítka prachu."

,,Kdyby jeho nebylo.."

,,Dost!" zařval Daikan ,,Neznamená to, že když jsi starší než já, budu s tebou mluvit uctivě. Hádat se nemá smysl. Dostali jsme rozkaz jí zabít. Ne se s ní bavit. Proto už zmlkni."

,,Jak se opovažuješ!" křikl Kain, ale pak sklapl. Hádat se s jeho tvrdohlavým partnerem, by nemělo smysl.

,,Takže si nakonec přece jenom dostal rozum." rozesmál se mladík a svůj orlí zrak stočil na chvějící se, zkrvavenou dívku.

Přes obvazy jí prosakovala krev, a on věděl že se tu vlci objeví co nevidět. Rozhodl se to ukončit.

Vytáhl meč, ale pak si všiml něčeho zvláštního. Pocítil totiž cizí přítomnost..

,,D-Daikane!" zaječel Kain. Daikan se na něho otočil. Starší muž byl značně nervozní. ,,Taky to cítíš? Někdo, nás sleduje. A jeho chakra.."

,,Není lidská..." dokončil mladší větu, a zadíval se na místo, odkud krutá chakra čišela. ,,Kdo je tam? Vylez než.."

,,Než co?" rozesmál se krutý hlas z temnoty ,,Slyšel jsi to Kakuzu-chan? Ten zmrd mi vyhrožuje."

,,Uklidni se, Hidane." pronesl druhý hlas. Tentokrát o poznání vážnější ,,Nemám náladu poslouchat ty tvoje schizofrenní kecy."

,,Jashin-sama tě za tato slova potrestá, Kakuzu.." řekl Hidan.

,,Ta tvoje víra mě naprosto nezajímá." podotkl lhostejně Kakuzu ,,Jashinismus je stejně pošahaný jako ty. Ale konec této nesmyslné debaty. Potřebuji peníze. A na ně dva, je vypsána docela slušná odměna."

,,Počkat!" přerušil jejich rozhovor horlivý Daikan ,,Říkáte že je na nás vypsána odměna? Kdo sakra jste?"

,,Když to chceš vědět." pokrčil rameny Kakuzu, a vyšel ze stínu. Byl hodně vysoký, maskovaný, s bílou kapucí, a černým pláštěm s rudými mraky. Hlavní znak Akatsuki.. Jeho temně zelené oči si nebezpečně měřili všechny přítomné. Až mu zrak padl na zubožené tělo dívky, která se nepředstavitelně třásla.

,,No do-prdele, oni ani neznají naše jména?" rozesmál se Hidan, a také vystoupil ze stínu ,,Tihle zasraní sráčové, jsou tupý jako ten rybí humus. Kde je vlastně ten modrý hnus? Neměl tu být i s tím černovlasým? Místo toho tu potkáme tyhle vygumovaný sráče, jenž tu machrujou. Tak do toho." vytáhl svojí kosu ,,Všechny vás tu zabiju. Useknu vám Vaše končetiny, a budu vám pomalu mučit. Utrpení druhých mě hrozně vzrušuje. Tak moc, až z toho blahem nedýchám. Jsem totiž psychopat!"

,,No jasně, ty psycho." zamumlal Kakuzu ,,Už ses vyžvanil? Jestli ano, tak laskavě sklapni. Nemám na to náladu."

,,No jo pořád. Jashin-sama tě za to potrestá!" pronesl Jashinista naštvaně, a přehodil si svojí kosu zpátky na záda.

Zatímco tak činil, stačili si ho oba ninjové prohlédnout. Byl vysoký, možná o pár centimetrů nižší než jeho týmový partner, a svalnatý. Měl šedé až bílé vlasy, a oblečen byl do Akatsuki pláště.

,,Co na mě tak čumíte, hovada!" zařval ,,Copak jste nikdy neviděli člena Akatsuki? Kurva, Kakuzu, ať tak na mě nečumí! Je mi z nich špatně!"

,,Jsi jako malé dítě." napomenul ho maskovaný ninja ,,V hlavě máš nasráno a totálně nablito. Ale to je teď jedno." stočil svůj zrak na malou dívku, jenž se snažila odplazit. Všiml si, že má kolem očí, zavázaný obvaz, jenž byl nasáknutý krví.

Nejspíše si potlučeného a zuboženého děvčete všiml i mladý Jashinista.

,,Takže vy jste z organizace Akatsuki?" zeptal se Kain ,,Ano, vzpomínám si." z hlasu mu zněla nervozita ,,Hele, máme tu misi. Nechceme problémy, jasné. Tak jestli můžete.."

,,Tak to asi nemůžeme, ty sračko." rozesmál se běsnící Hidan, a rozmáchla se svojí kosou ,,Slyšel jsi Kakuza. Je na Vás vypsána odměna. A proto.."

,,Zklidni hormony, bílá hlavo." ozvalo se za nimi. Všichni se otočili. Spatřili dalšího člena Akatsuki ,,Pro tvoje dobro, už mě nikdy nenazývej rybím humusem, nebo modrým hnusem. Jsem na to alergický. Jinak promiňte za zpoždění, panstvo."

,,Jdete pozdě." opáčil zhrzeně Kakuzu ,,Kde máš..."

,,Přímo za nimi.." ušklíbla se modrá paryba. ,,Dneska má hodně špatnou náladu."

Kain, a Daikan na nic nečekali, a chtěli uprchnout. Bohužel je někdo zezadu udeřil přímo do hlavy, a oni spadli na zem. Zařvali bolestí, a podívali se na ninju, jenž je tak krutě překvapil. Mysleli si že to bude jeden z těch tří. Bohužel pravda byla ještě horší, a krutější než si dokázali představit.

Nad nimi se tyčila hrdá postava muže, jenž měl v náručí zmrzačenou, a totálně zdevastovanou, růžovlasou kunoichi. V očích se mu nemilosrdně zračil sharingan, a z celé jeho hrůzné postavy šel strach.

Oba muži byli paralyzováni jeho žhnoucím a nenávistným pohledem. Nemohli se ani hnout. V tu chvíli zalitovali, že uposlechli příkazu.

,,Hele, kdo je ta holka?" podivil se Kisame ,,A proč je tak zbídačená?"

Starší s bratří Uchihů mu však nevěnoval žádnou pozornost. Místo toho se zamračil, a podíval se na vyhublou růžovlásku. Celé její křehké tělo se nevýslovně chvělo. Svíral jí v náručí, a ona se k němu tiskla. Kdo jí to jen provedl? Podle zranění která utržila, bylo poznat že byla nepředstavitelně mučena. Byla podrobena takovému sadistickému jednání jen proto, aby ukojila chtíč nějakého šmejda?

,,Nebudu se ptát dvakrát." řekl chladným, a nenávistným hlasem ,,Jestli mi řeknete pravdu, nechám vás žít. To slibuji."

,,V-vy jste Uchiha Itachi?" zeptal se Kain ,,A dodržíte svůj slib? Prosím nezabíjejte mě. Mám malou dceru! Beze mě by zahynula! Povím vám pravdu. Jen vás prosím..."

,,Nařídil nám to Ryuuk-sama." vykřikl Daikan, aby svého přítele předběhl ,,Tahle holka je špeh z Listové vesnice. Zajal ji, a.."

,,Víc mi už říkat nemusíš." přerušil ho Uchiha ,,Jak jsem řekl. Nechám vás žít. Dodržím svůj slib. Kakuzu, Hidane..jsou vaši."

,,Počkat, co to říkáte!" zařval Kain ,,Nedal jste náhodou slib?! Že nás necháte naživu! My jsme tu holku nechtěli zabít! My jsme jí to nezpůsobili!"

,,Ano, dal jsem slib." přikývl černovlasý Uchiha ,,Ale to neznamená že vás nemůže zlikvidovat někdo jiný. Hidan, ani Kakuzu nic neslíbili. Pouze já. Takže v čem je problém?" otázal se ,,Jste zrůdy. A já též. Taky jsem zradil. Taky jsem vztáhl ruku na své milované.. Ale co je ještě horší než zrada, či zabití je fakt, že si to ještě užíváte..Rádi týráte své oběti. A nejlepším způsobem jak vás potrestat, bude mučení od samotného Hidana, a Kakuza."

,,Ale co má dcera!" zařval Kain ,,Jak bude žít!"

,,Na to jsi měl myslet dřív, než jsi přijal tuto misi." Uchiha se otočil ,,Věřím že tvá dcera si zvolí lepší osud, než ty.
Pohrdám lidmi co nejdříve zabíjejí, a pak prosí o život. K tomuhle bych se nikdy nesnížil.. Raději shořet, než vyhasnout.. A ty už jsi dávno vyhasl..."

,,Prosím ne!" křičel dál Kain ,,Dal jste slib!!"

,,Kisame, jdeme." poručil černovlasý Uchiha ,,Ta dívka potřebuje ošetřit. Hidan s Kakuzem se o ně postarají.."

,,Pokud přežijí, budou mít doživotní následky.." rozesmál se žralok ,,Chudák holka." stočil svůj zrak na malou růžovlásku ,,Někoho mi připomíná..jen nevím koho. Celý její obličej je znetvořený od té zasrané krve. A ty vlasy, barva třešňových květů..Sakura.."

,,Ano, její jméno je Sakura.." přikývl Itachi ,,Haruno Sakura. A tohle z ní udělala lidská krutost a nenávist..."

,,Teď si ukážeme trochu zábavy!" rozesmál se Hidan ,,Jashin-sama bude poctěn vaší obětí.. Rozpářu vám břicha, uříznu vám končetiny, vyříznu jazyk, vypíchnu oči, vyjmu vnitřnosti. Všude bude krev!!! Krev, krev a krev!!! Jashin-sama bude potěšen! Dlouho jsem si takto neužil.. Děkuji ti Uchiho Itachi. Ty jedna mazaná lasičko!"

,,Zklidni se Hidane.." dodal Kakuzu ,,Jen ho tak nazývej. A nesmrtelnost ti bude k ničemu. Lasička je pro něj odpudivé slovo. A co se týče vás." řekl posměšně ,,Máte to už předem spočítaný. Zabijeme vás, a dostaneme za vás peníze. Víte co to znamená! Peníze! Konečně si pořídím novou kabelku a střevíčky! Naposledy mi je zničil Deidara když.."

,,Zatraceně, Kakuzu, kazíš mi mou drsnou image." zaječel Jashinista a rozmáchl se po něm kosou ,,Nikoho tu nezajímá co děláš ve svém volném čase s Deidarou! Tvůj sexuální život mi je předem ukradený!!! Tak laskavě zavři tu svou zasranou škebli nebo se neznám!!!"

,,Tak nemusíš být hned takto surový!" zavrčel Kakuzu

Hidan se zašklebil ,,Já nevím kdo si tu hraje na Velkou dámičku, ty jeden transsexuále. Já nemůžu za to že tě ten blonďatý budižkničemu nakazil touhle zvráceností! Máš být tvrdý chlap, a ne skučící ženská! Do-prdele Kakuzu, jsi chlap! Mají se ti líbit ženy..A jsi člen Akatsuki!"

,,No jo pořád.." vyhrnul maskovaný ,, Ženy se mi líbí. Kdo říká že jsem na chlapy?"

,,Deidara to taky tak říkal a podívej se jak dopadl." rozesmál se Jashinista ,,Ta kurva mi ukradla trenky."

,,A mě zas novou podprsenku." dodal uraženě Kakuzu.

,,Ty jsi asi opravdu mentálně zaostalý, že?" zeptal se bělovlasý ,,To je jedno. Jashin-sama čeká na svojí kořist.. Dneska bude mít skvělou obětní večeři. A ty budeš mít peníze na novou kabelku."

,,A na tampony." dodal bezmyšlenkovitě Kakuzu. Bohužel si neuvědomil, že Hidanovi došla trpělivost, a dal mu obrovský kopanec přímo do-prdele. Maskovaný se svalil na zem, a držel se za obě krvácející půlky..

,,Asi to vyřeším sám..." povzdychl si Hidan, a zaměřil se na Kaina, a Daikana. ,,Toho debila si nevšímejte. Poslední dobou s ním mám jen samé trápení. A co se týče vás." psychopaticky se rozesmál ,,Dneska mám šťastný den.."

To co následovalo, odmítám popisovat. Po Hidanově řádění z nich nezbylo vůbec nic.

Když se Kakuzu konečně probudil, namáhavě se posadil.

,,Nevěřím tomu že mě uspala rána do zadku." prohlásil, a třel si dosud bolestivé půlky ,,Proč si mi to zatraceně udělal? A kde jsou ti dva kreténi? Snad jsi je..."

,,Nic z nich nezbylo." zívl bělovlasý ninja ,,Dostal jsem se do ráže. Za to se ti velmi, ale velmi om.. eh oml.. Prostě to nevyslovím!"

,,A-ty.." Kakuzu náhle zrudl ,,Ty!! Neměl jsi je rozsekat na malé kousíčky! Vždyť za to nedostaneme ani to hovno! Zbláznil ses, ty fanatický psychopate? Co ti je k smíchu?"

,,Vypadáš jako surikata.." rozesmál se Jashinista ,,Ale opravdu Kakuzu. Máš hrozně vypoulené oči, a nějak se červenáš. Škoda že tu není Deidara.."

,,Ty kurvo jedna!!" zařval Kakuzu, a vrhnul se na svého přítele. Chytil ho pod krkem, a přitlačil ke stromu.

,,No tak Kaku-chan.." provokoval dál zběhlý bělovlásek ,,Miluji sado-maso, ale tohle je přehnané. Nejsem gay. Sice jsem sexy ale.."

,,Drž už hubu!" křičel dál maskovaný ninja a vypadal velmi nebezpečně ,,Já taky nejsem gay!"

,,Ale producíruješ se tak.." nedal se Hidan ,,Všem jsi pro smích. Stejně jako Deidara. A.."

,,Tobi je hodný kluk.." ozvalo se za nimi ,,Deidara-senpai je žena. A velmi asociální."

,,Nejsem asociální ty jedno nepotřebný hovado!" řval jeho týmový kolega ,,A nejsem žena!"

,,Dokaž to!"

,,Fajn!!"

,,Páni, Deidara-senpai je velmi vyvinutý. Mohu si sáhnout?"

,,Tvůj miláček tě podvádí!" pronesl Jashinista, čímž si vysloužil pořádného lepáka.

,,Nechodíme spolu!" křičel Kakuzu, přičemž vyrazil vpřed ,,Pojď Nejspíše je posílá Pein."

,,Ten zrzavý negra-mot?" zahláholil Hidan ,,Není chvíle kdyby něco nepotřeboval. Jako vůdce stojí zaprd. Všechny nás má v hrsti, a za prdelí tu modrovlasou štětku. Je mi z nich špatně. Super dvojice. Máme být hrozivá organizace. Místo toho tam je modrovlasá štětka, zrzavý HELE já jsem vůdce, tak mi všichni polibte prdel, jednooký vylízanec, blonďatý homofob, rybí humus, dřevěná loutka, schizofrenní, kanibalistický kaktus, sadistický Uchiha, a další buzerant! Jsme jen banda teploušů, nic víc!!"

,,Ten buzerant nejsem doufám já!" zrudl vzteky Kakuzu.

,,Ne, myslel jsem sebe." řekl Hidan ,,Ses zbláznil ne? Jasně že jsem myslel tebe! Já totiž nejsem buzerant! Jsem čistý heterosexuál!"

,,Parchante.." zařval Kakuzu ,,Mlátit tě tu nebudu.. Špinit si ruce s takovým volem..No do-prdele Deidaro! Ty jeden laciný..!"

,,Kaku-chan!" zařval Deidara, a poroučel se k zemi. Zachytil ho však běsnící Tobi, jenž začal panikařit.

,,Nic se tu nedělo, Kaku-chan!" řval téměř hystericky ,,Deidaru jsem vyprovokoval, aby mi své přirození ukázal! Nevěřil jsem totiž že je muž! On za to nemůže! Tobi také ne! Tobi je hodný chlapec! Já..."

,,Hlavně už mlč." zavrčel druhý maskovaný ,,Podej mi ho. Ať ho můžu zmlátit! Potřebuje dostat lekci! To ho odnaučí ukazovat všem svoje přirození!"

Po těch slovech ho začal bezmyšlenkovitě fackovat.

,,Já ti dám ty hajzle!" řval Kakuzu ,,Prodáváš se jako laciná šlápota! Jsi člen k Akatsuki, zatraceně! Tak se nechovej jako poběhlice! Jsi chlap, ne ženská! Až dorazíme do organizace, pořádně tě specifikuji Ostříhám tě, a dám ti lekce mužského chování! Žádné kabelky, botičky, vložky, tampony, a podobné ženské vymoženosti! Vždyť jsi mě svým prostoduchým chováním nakazil!! Zatraceně, posloucháš mě?"

Nikdo ho bohužel neposlouchal. Hidan s Tobim se někam vypařili, a Deidara byl po smrti. Pardon, jen dostal menší kocovinu z toho, že se před ním objevila jeho dávná láska...

Romantické, že? Ale tohle není yaoi povídka..

Přesuneme se tedy jinam..

Zatímco Kakuzu běsnil, Kisame s hrdým Uchihou mířili do sídla Akatsuki.

Mladý Uchiha, držící v náručí růžovlasou dívku, o něčem hluboce přemýšlel. Tok jeho myšlenek byl rázem přerušen Kisamovou uštěpačnou poznámkou..

,,Hele, Itachi." začal ,,Mám na tebe takovou otázku. Jsme partneři už delší dobu. Tak samozřejmě poznám, že se s tebou něco děje. Je za tím ta dívka?"

,,Na takovou otázku ti nemusím odpovídat." odpověděl mu Uchiha ,,Protože pravdu znáš."

,,Jak jsem si myslel." usmála se ryba ,,Takže pravdu dím. Myslíš si že to přežije?"

,,Jsem na 100 % přesvědčený že ano." prohlásil chladně Itachi ,,Její tělo je slabé, ale vůli má silnou. Touha žít je tak silná, že dokáže nemožné. Jen lituji jedné věci.."

,,Jaké?"

,,Že jsem je nevyřídil sám." povzdychl smutně ,,To co provedli..je hrozné"

,,To z ní celkem vtipně od někoho co vyvraždil vlastní klan." rozesmál se Kisame ,,Proboha Itachi. Jsi přeci zabiják."

Uchiha se zamračil ,,To mi nemusíš říkat." podíval se na dívku ,,Raději si pospíšíme."

Kisame to možná netušil, ale pod Itachiho hrudí tlouklo dobré, a statečné srdce. Možná vyvraždil svůj klan, ale byl k tomu donucen. Život klanu, za život bratra a celé vesnice. Byl hrdinou. Ale nikdo tu pravdu neviděl. Itachi se stal dobrovolnou obětí pro zvrhlé plány Danzoua a ostatních. Zvolil si život ve vyhnanství. Stal se nukeninem, a zrádcem. Ale přitom to byl člověk jenž prahl po lásce.

Ale vše vyměnil.. Rodinu za samotu, lásku za nenávist. Tak moc miloval svého bratra, že pro něj obětoval svůj vlastní život. Neexistovalo snad nic, co by změnilo jeho počínání. Ani Arie..

Jeho milovaná, Arie Uchiha. Zemřela jeho rukou. Bez milosti ji zabil. A to jí tolik miloval.

A ta nemoc co ho každým dnem spalovala. Čím více používal sharingan, tím byl blíže smrti. Jeho oči už dávno pohltila temnota. Ztratil to světlo, jenž mu kdysi vykreslovala černovlasá Arie.

Ale stejně..otec, matka, Arie..dokonce ani jeho přítel Shisui..Nikoho tak nemiloval, jako vlastního bratra.. Jeho malý bratříček. Byl pro něj vždy přednější. Miloval ho ze všeho nejvíc..

A teď tato dívka jenž nesl v náručí. Už jí kdysi pozoroval. Půvabnou kunoichi, s krásnýma očima, jako dva smaragdy. Ty oči ho nejvíce uchvátily..

Ale teď je neměla..a už nikdy mít nebude?

Zachvěla se v jeho náručí.

,,Až jí uvidí Pein, tak.." Kisame byl najednou přerušen.

,,Tak co?" zeptal se výhrůžně Uchiha ,,Já jsem se o svolení nežádal. Ta holka pro nás nepředstavuje žádné nebezpečí."

,,Tak proč si jí tedy bral sebou?" vyjekl žralok ,,Doneseme jí do Listové! Tam jí uzdraví."

,,Jsme uprostřed války." konstatoval černovlásek ,,Všichni medici jsou v čele front a linií. Sakura je zraněna jak fyzicky tak i duševně. Je z ní troska. Takže je jedno, kam jí doneseme. A sídlo je nejblíže. Než bychom jí donesly do Listové, zemřela by. Osud k ní byl krutý. Zde nikoho otravovat nebude. A je jediný člověk kdo mě může vyléčit. Má k tomu vrozené předpoklady a dispozice. A mě se ještě nechce umírat."

,,Co jsi to řekl?"

,,Slyšel jsi dobře." zdůraznil svá slova Itachi ,,Umírám. Mám jen pár měsíců. Šance na přežití je pramalá. Nejspíše zemřu. A ona je jediná kdo mi může pomoci. Učila jí Pátá Hokage. Jelikož Sasoriho babička je mrtvá, a Tsunade je nepřítel. Nemám na vybranou."

,,Tak proto jsi jí zachránil."

,,Ne, proto ne." usmál se Uchiha ,,Mám i jiné důvody. Když bude žít, mám naději."

,,Hele, Itachi." začal Kisame ,,Už dávno jsem tě prokoukl V organizaci jsou jen samí zrádci a vyvrhelové. Tak mi řekni..co tu dělá člověk s takovým dobrým a velkým srdcem jako máš ty? Proč tu vůbec jsi? Tvé názory, a schopnosti. Jsou zcela jiné než mám já, nebo kdokoliv jiný. Proč mi prostě neřekneš pravdu? Nepřiznáš se i v Konoze? Je tě škoda. Jsi dobrý chlap. Proč si kazit život když.."

,,Protože svého bratra nejvíce miluji." řekl Itachi ,,Klidně pro něj obětuji i život. A mám v důvěru v jednoho člověka, jenž ho může změnit. A změní. Nakonec, devítiocasý jinchuuriki změní svět. A nás všechny. Jeho přítel..je stejný jako já. Ale konec řečí. Už tam jsme."

,,To vidím."

Když dopadli na zem, rozhlédli se.

,,Mám takový špatný pocit." dodal Kisame, a znervózněl ,,Určitě dostaneme se-řváno A jako vždy to odnesu já!"

Itachi se rozesmál.

Kisame se na něho zadíval. Stále tomu nemohl uvěřit. Že tento bezstarostný člověk umírá? Tento silný ninja, jenž má být správně nazýván hrdinou? Nenáviděn vlastní bratrem, pro kterého se všeho vzdal?

A nyní tu stál, a držel v náručí nevidomou, slepou a zmrzačenou růžovlásku Starostlivě jí svíral v náručí, jako by se bál že o ní přijde. Kdyby nebyl nemocný, a neumíral, ty ninji by sám pozabíjel. Použil by na ně mangekyou sharingan, a mučil je v dokonalém genjutsu. Místo toho je přenechal Hidanovi s Kakuzem.

Kde je těm dvoum asi konec?

A kdo byl ten Ryuuk?

Že by další z těch, kdo jí mučili? Kolik si toho jen prožila? Určitě bude mít doživotní trauma.

,,Jdeme, Kisame." poručil černovlásek a zamířil ke vchodu do pevnosti.

,,To budou zas kecy." skoro brečel žralok ,,A Konan bude zase slepičit. Dělat frajerku že ona je paní domu. Přitom je to jen Peinova matrace."

Zase výbuch smíchu..

A tak šli vstříc budoucnosti.. Příběh teprve začíná..


Povídky - Omluva...

8. ledna 2014 v 1:03 | Danae Namikaze
Takže chtěla bych se Vám všem omluvit.. Beztak to nikdo nečte.. -.- Takže si mluvím jenom tak do větru.
Nepřidávala jsem, ale ted se to změní. Myslím si že můj blog podstoupil menší změnou. A proto sem budu chodit každý den. Bohužel.. zanechávejte mi alespon hvězdičky u povídek, když se vám nechce psát komentáře. Nebudu se zlobit. Ale abych věděla kolik lidí mi povídku četlo..
Omlouvám se..


Layout SasuSaku pro Treiu - otaku-fangirl

8. ledna 2014 v 0:54 | Danae Namikaze |  Volné Layouty + objednané
Takže..tady máš ten lay. Já vím..žádná sláva. Ano, podcenuji se. Snad není zas tak špatný.
Snad nevadí že je to SasuSaku. Ale napsala jsi cokoliv.. Příště trochu konkrétněji. Ne, kecám.. Ale abys mi pak nevynadala, že zrovna někoho z dvojice nemáš ráda...
Jestli budeš chtít i popisky, dodám.
A chceš ho nastavit?

Edo tensei.

5. ledna 2014 v 3:03 | Danae Namikaze
Takže..menší jednorázovka. Já vím. Je to hrozné. Prosím o nějaké ty hvězdičky, a komentáře. Uvězněnou v temnotě přidám ráno.
Přeji pěkné čtení. :)
,,Zatraceně!" ozvalo se zpod sutin nelibě ,,Sakuro, jsi v pořádku?"
,,A-ano jsem" zachroptěla růžovláska, a odmrštila od sebe kus dřeva ,,Jen trochu krvácím. Ale budu v pořádku. A ty Sasuke-kun?"
,,O mě se nestarej." podotkl a vstal, odkopávajíc ze sebe zbytky sutin a třísek ,,Musíme najít Naruta."
,,Určitě bude někde poblíž." hlesla a začala se léčit ,,Však ho znáš. Zachránil nás na poslední chvíli. Ještě že nás teleportoval. Jinak by jsme byli ted rozdrcení."
,,Proto se divím, že tu s námi není." dodal Sasuke chladně ,,Sakuro?"
,,A-ano?" špitla, a obrátila zrak na stojícího Uchihu.
Ten aniž by se na ní podíval, řekl ,,Sakuro, opravdu mě mrzí co se tehdy stalo. Omlouvám se za všechno. Nechtěl jsem ti ublížit. Ani Narutovi. Byl jsem svou pomstou přímo posedlí. Neslyšel jsem, ani neviděl. Celé ty roky jsem přemýšlel. O svém životě. O tom, proč jsem se stal nukeninem. Zprvu jsem si myslel, že to udělal sám osud. Ale vím, že to byla má hloupá pošetilost. Itachi měl pravdu..byl jsem příliš pošetilý. A přitom jsem..."
,,Itachi tě miloval." hlesla potichu, a z očí jí začaly padat slané slzy ,,I já tě miluji. Po tom všem. I když si mě tolikrát chtěl zabít. Mě a Naruta. Oba jsme tě nezavrhli."
,,Beztak jestli přežijeme, budu popraven." dodal, a otočil se na dívku ,,Není-liž pravda?"
Ano..je to pravda...
,,Ne, nebudeš popraven." podotkla ,,Přeci jsi nám přišel na pomoc. A jsi poslední Uchiha. Tsunade-sama by tě nezabila. Určitě na tebe čeká mírnější trest. A Naruto by nedopustil.."
,,Sakuro, nelži mi!" zařval ,,Myslíš si že jsem hloupý?! Jeden dobrý skutek, neodčiní ty nesmyslné vraždy co jsem spáchal! A já svůj trest přijmu. Když mám být zabit, tak jen hrdě! Nebudu utíkat, jako jsem to dělal doposud. Skrývat se v temnotě, už nehodlám. Bylo by však lepší, kdybych zemřel na bojišti. Beztak jsem pro všechny jen zrádce."
,,Ale pro Naruta jsi hrdinou a přítelem!" zaječela, a vrhla se k němu. Chytila ho za ramena, a i když byl o poznání vyšší než ona, tvrdě se mu podívala do očí ,,A já tě miluji! Chci být s tebou! My dva nedopustíme, abys.."
,,Nech toho." zavrčel černovlasý ,,Dost těch lží, Sakuro. Já tvou lítost nepotřebuji..Maluješ si se mnou budoucnost, ale přitom žádná nebude. Je to jen tvůj rozmar, nic víc."
,,Ale já tě mil.."
,,Ale já tebe ne!" setřásl její ruce ze sebe ,,A nikdy nebudu. Chápeš to?"
Odvrátila od něj zrak.
,,Nikdy už týmem 7 nebudeme." mluvil stále rozlobenějším tonem ,, Neznamená to, že když vám ve válce pomáhám, čeká mě spasení. Nešel jsem Itachiho cestou." zlomil se mu hlas ,,Aniž bych se snažil. On byl lepší než já. A proto nemohu tvé city opětovat."
Pořád se na něj nepodívala.
,,Já.." řekla roztřeseným hlasem ,,Jsem ráda že jsem tě poznala. Ale máš pravdu.." zasmála se ,,Je dobré vědět že i přes to všechno..ses uráčil vrátit...a čelíš všemu tváří v tvář...Je mi líto, že nejsem ta, kterou sis vysnil. Možná v příštím životě, budu mít větší štěstí."
,,Sakuro."
,,Ano?"
,,Nechci s tebou být, protože vím že bych se zamiloval. I když odmítám tvé city, v hloubi duše, tě.."

Ozvala se rána..
Černovlasý Uchiha se vrhnul po dívce, a uskočil stranou.
Jakmile tak učinil, na místo kde před chvílí stáli, dopadl obrovský strom. Na místě se přepůlil.
,,Kurva." ulevil si pro sebe, a s dívkou v náručí, se pokusil utéct o kus dál. Bohužel, mu to nebylo dovoleno. Jelikož si povšimnul postavy, která k nim mířila. Měla zavřené oči, a cosi mumlala.
,,N-Naruto?" zaječel Sasuke, a rozeběhl se směrem ke svému příteli ,,Kde jsi celou tu dobu byl? Proč ses teleportoval zpátky?"
,,Asi je zraněný." podotkla Sakura ,,Pust mě Sasuke."
,,Ale.."
,,No tak, pust mě." zabušila mu do odhalené hrudi ,,Je to přeci jen Naruto."
Sasuke si odfrknul ,,Asi máš pravdu.." po těch slovech jí pustil. ,,Asi se cestou sem praštil do hlavy."

Růžovláska se zasmála, a rozeběhla se k Narutovi.
Ten se však zapotácel, a spadnul na zem. Zachroptěl, a držel se za břicho. Bylo vidět, že není v pořádku.
,,Naruto." dodala konejšivě růžovláska, a objala ho ,,Měli jsme o tebe strach. Jsme rádi že nejsi nijak..Panebože!" zařvala a odhalila mu hrud ,,Co to proboha je?" dívala se na tři jeho hluboká zranění, z nichž mu samovolně vytékala krev ,,Ty..."
,,Už chápu." zavrčel Uchiha ,,Proto si nás teleportoval ty blázne jeden! Eh?" ztichl ,,Hele, posloucháš mě vůbec?"
,,S-Sasuke.." zamumlal Uzumaki zlomeným hlasem ,,Vezmi Sakuro a u-utečte. Já...tohle je.."
,,Myslíš si že tě tu necháme!" zaječela růžovláska a praštila ho ,,A podívej se na mě když s tebou mluvím."
,,Nechci aby jste to viděli." řekl smutně ,,Běžte. Sasuke, tak odved ji! Najdi i Hinatu!"
,,Ne! Jsi můj přítel, neopustím tě.!" Uchiha se k němu rozeběhl, a chytil ho pod krkem, čímž ho donutil vstát ,,Ted mě poslouchej, ty debile! Myslíš si že tě tu po tom všem necháme? Jsi zraněný, a sám to tu nezvládneš. Ted jsme tým 7. Vyhrajeme tuhle válku, porazíme toho zkurvysyna, a vše bude jako dřív. Nepřišel jsem sem, abych tě viděl umírat. Pro všechny jsi hrdina. Vždy jsi byl mým vzorem, ač to nerad přiznávám!" Sasukemu se zlomil hlas ,,N-Naruto? Proč pláčeš?"
,,Protože už jsem dávno mrtvý." otevřel oči, a Sasukemu se naskytl děsivý pohled. Narutovo oční bělmo bylo černé, a jeho kdysi krásné, modré oči, byli nyní rudé jako krev, a plné smutku, beznaděje a lítosti.
,,E-edo tensei?" zařval Sasuke ,,Ale jak je to možné. Proč? Tys.."
,,Obito je mrtvý." hlesl Naruto ,,Míří sem Madara. To on mě vyvolal."
,,Ale co Kyuubi?"
,,Zemřel spolu se mnou. Stále jsem jinchuuriki devítiocasého. Pořád je ve mě zapečetěný. Nyní jsem jen mrtvola."
,,Ale proč jsi mrtvý!" nechápal Sasuke ,,To, nemůže být pravda! Co tvůj sen? Ten jen tak zahodíš."
,,Už to stejně nezměním."
,,Zemřel jsi místo nás."
,,Možná."
,,Naruto..."
Sakura celý jejich rozhovor vyslechla. A rozplakala se.
,,Přeci musí být nějaký způsob jak tě oživit." plakala na zemi ,,Musí být přeci nějaký způsob..."
,,Už žádný není Sakuro." usmál se smutně Naruto ,,Prosím najděte Hinatu. Najdu způsob jak se odpečetit. Jakmile nabudu zpátky svého vědomí, zapečetím Madaru pomocí techniky Shiki Fuujin."
,,Zůstaneme s tebou." rozhodnul za všechny Sasuke ,,Sakura je výborná medička."
,,Sasuke, už jsem mrtvý." zaječel Uzumaki ,,Až se tu objeví Madara, budu nucen vás zabít! Budu ovládán! Co když se změním na démona? Když to tak vezmeš, Kyuubi je taky oživen..Teda Kurama. Nyní jsme oba ovládání tím hnusem! Už nemám vlastní vůli! Jediné východisko je, zapečetit Madaru pomocí techniky Shiki Fuujin."
,,Pak ho zapečetím já."
,,To nejde!" řekl blondatý ,,Zdědil jsem tuto techniku po mém otci, Namikaze Minatovi. Má duše bude zapečetěna spolu s ním."
,,Beztak budu popraven." dodal Uchiha ,,Tak proč toho nevyužít."
,,Jsem rozhodnut Sasuke. Akorát bys zemřel se mnou. Ty musíš žít."
,,Tys měl taky žít." roztřásl se Uchihovi hlas
,,To měl.."

,,Nerad vás vyrušuji." ozval se za nimi hluboký, a nenávistný hlas ,,Ale tato válka spěje ke svému konci. Mimochodem, ty bídný Uchiho. Držíš mého jinchuurikiho. Naruto, zabij ho. Beztak je to jen zrádce, a vyvrhel klanu Uchiha."
,,Ne!" zaječel Naruto, ale i přes ta odmítající slova, praštil Sasukeho vší silou do obličeje. Ten zanadával, a odlétl pár metrů dál. Zatímco se zvedal ze země, Naruto zaútočil na dívku.
,,N-Naruto, bojuj s tím!" ječela, ale nedostalo se jí odpovědi. Místo toho jí umlčela dobře mířená rána.
,,Jen tak dál!" rozesmál se Madara ,,Jen zabij své přátele, ty slavný hrdino. A pak mi pomůžeš zničit ostatní vesnice.."

,,Vypadá to že si utrpení všech náramně užíváš." ozvalo se za ním chladně ,,Mám ale dojem, že jsi pozapomněl nad faktem, že i já jsem Uchiha."
,,Ano, a proto tě zabiju, Uchiho Sasuke." otočil se. ,,A vezmu si tvé oči."
,,Myslím si že na to už bude pozdě." zavrčel Sasuke, a díval se na Narutovo utrpení. K jeho podivu neútočil na Sakuru. Nejspíše bojoval sám ze sebou. Dívka se zatím zalykala vzlyky. Přesto vstala, odhodlaná bojovat.
,,Jaká škoda.." Madara se rozesmál ,,Budu muset použít své oči k tomu, abych toho jinchuurikiho přiměl bojovat. Takhle je to beznadějné." zadíval se na Uzumakiho. Než stačil Sasuke cokoliv udělat, Madara zakřičel : ,,Mangekyou sharingan! Devitiocasý! Nyní jsi jen můj! Zabij je všechny!"
Po těch slovech, se Naruto změnil do Kyuubi modu.
,,Ne." prohlásil, a změnil se do zlatého Kyuubi modu. Nyní měl na sobě zlatý plášt, a díval se na Madaru děsivýma, uhrančivýma očima ,,Koho, že mám zabít?"
,,Zatraceně, co to říkáš, Naruto!" vyjekla Sakura ,,Sasuke-kun! Kde jsi?"
Mladší Uchiha už dávno nebyl na svém místě.
Místo toho se objevil před Sakurou ,,Tohle je vážně špatné, Sakuro. Myslím si, že Madara Naruta plně ovládl. Jediná možnost jak ho zastavit, je rozprášit toho hajzla na prach. A musíme zastavit tu mrtvolu.."
,,Sasuke! Je to přeci!!"
,,Sakuro, to už není Naruto." dodal chladným, a vypočítavým hlasem ,,Náš Naruto je už dávno mrtvý. Je pryč. Pro jeho památku, to mrtvé tělo musíme zničit. Zapečetím ho pomocí techniky Shiki Fuujin. Jak Madaru, tak i Naruta." než dívka mohla cokoliv říct, umlčel jí ,,Sakuro, chci ti říct, toho tolik. Ale nemůžu. Zůstaneš tu sama. Bez nás. Ale, já tam na tebe s naším hrdinou počkám. To ti slibuji. A ochráním tě. Ale ted, uteč pryč."
,,Ale.."
,,Zmizni. Jsi jen na obtíž. Bude lepší když odsud vypadneš. Najdi Hinatu.." pootočil hlavou a se smutným výrazem, pravil ,,Zachráním Naruta, tak že ho zničím, spolu s Madarou."
,,S-Sasuke." růžovlásce se roztřásl hlas ,,Jsme tým 7. Já tu s tebou zůstanu. Hinata je určitě mimo nebezpečí. Kdybych se k ní vypravila, mohl by mě sledovat Zetsu. Proto zůstanu zde, a pomůžu ti nastolit pořádek." utřela si slzy a vstala. Přistoupíc k němu, mu pošeptala ,,Protože tě miluji. Tak na věčnost, lásko."
,,Sakuro. Já tebe taky."
Po těch slovech se oba dva rozeběhli na bojiště.

,,Mangekyou sharingan" zvolal Sasuke, a vytáhl meč.
Zatímco Sakura bezduše útočila na Narutovi klony, Sasuke se snažil chidorim zasáhnout pohyblivý cíl. Avšak marně. Naruto byl příliš rychlý, a legendární Uchiha jenž bojoval kdysi s Hashiramou, vše pozoroval zdáli. Neodvážil se zasáhnout. Jen ty tři svým sharinganem probodával. Sledoval je, a divil se jakou mají výdrž. Avšak Naruto byl silnější. Proti jeho rychlosti, Sasuke, ani Sakura nic nevzmohli. Pouze uhýbali jeho výpadům. Co jim taky zbývalo? Byli stále ještě šokováni smrtí jejich vzácného přítele. Neradi proti němu bojovali. Bolelo je to. Vždy když se podívali do Narutových prázdných očích, cítili pálení slz. I dokonce mladý Uchiha. Dělal že je silný, a přitom..By se tu nejraději rozplakal jako malý kluk. Jeho přítel byl v moci toho hajzla a on se na to jen díval. Na přítelovo utrpení. Ač si myslel že je s kamaráda jen pouhá mrtvola, věděl že Uzumaki není jen prázdná schránka bez života.

,,Naruto." blondatý muž sebou trhl..Slyšel ten hlas až moc dobře. A poznal ho..
Jako by kouzlem se zastavil. Oba jeho týmový partneři, na něj jen nevěřícně civěli.
,,Naruto"
Uzumaki zavřel oči, a soustředil se.
Madara však nehodlal čekat, a vrhnul se vpřed ,,Ty zatracená mrtvolo!" řval ,,Tak je zabij!"
Mladší Uchiha však vyběhl, a nabodl ho na svou čepel meče ,,Mám takový dojem, ty hajzle." ušklíbnul se ,,Že jsi prohrál."
,,Ani bych neřekl." usmál se dlouhovlasý, vytáhl kunai, a zarazil ho, hluboko do Sasukeho břicha. Ten zavrčel, a snažil se bodat seč mu síly stačili. Madara však též.
,,Hmm, vypadá to že jsi na pokraji svých sil.." utrousil Madara ,,Vzdej to, dokud je ještě čas."
,,Na to zapomen." zašklebil se druhý Uchiha ,,Jsi jen odpad." Při tom vykašlal trochu krve.
,,Nápodobně."

Sakura se dala doběhu, avšak jí cosi odmrštilo.
Dopadla tvrdě na zem, a vyrazila si dech. Někdo jí popadnul za vlasy, a vrazil jí pěstí, přičemž jí pořádně nakopl.
,,S-Sasuke." zasípala ,,N-Naruto."
,,Drž hubu, ty děvko." zaječel mužský hlas. Vzhlédla. Byl to Zetsu.
,,Co čumíš?" kopl jí do tváře. Dívka bolestivě zavzlykala.
,,Pane, zabijte už toho spratka." zadíval se na oba Uchihy ,,Já mezitím zabiju tu holku. Beztak je to špína."

Sasuke však už na nic nečekal, a vypustil svojí bleskovou chakru, pomocí svého meče. Madara zachroptěl, a svalil se na zem. Ted byla šance ho dorazit. Ale to by mezitím Zetsu zabil Sakuru. Uchiha se tedy rozhodnul riskovat.
Rozeběhl se vpřed, a s pomocí chidori, zasáhl bílého Zetsua přímo do hrudi. Ten odletěl pár metrů dál, než narazil zády do stromu.
Černovlásek se usmál, a pootočil se na dosud ležícího Madaru.
,,Jsi jen odpad." dodal pohrdlivě, a zamířil přímo k němu. Bohužel si neuvědomil, že to celé byla past. Jakmile došel k označenému místu, starší Uchiha se rozesmál ,,Kvůli své nerozvážnosti, sis podepsal ortel smrti."
Udělal pečet, přičemž se podíval na Naruta. ,,Jen se dívej jak tvůj přítel zemře."


,,Naruto. Musíš bojovat. Pomůžu ti."
,,Tati?"
,,Možná jsi po smrti, ale to já taky. Naruto, proč si jen musel zemřít?"
,,Já nevím."
,,Takto umírají hrdinové, že 6 Hokage?"
,,Komu tak říkáš?"
,,No přeci tobě, synku můj."
,,Tati.."
,,Je moc bolestivé, se dívat na svého mrtvého syna."
,,Je moc bolestivé, se dívat na svého mrtvého otce."
,,Nemáme času nazbyt. Zaútočíme společně. Kyuubi? Teda, Kuramo?"
,,Kuramo? Ty jsi tu taky?"
,,Oba dva jste otravní."
,,Proč jsi neodešel, když jsem tě vypustil, a zničil pečet?"
,,Bylo mi ctí zemřít s tebou synu Čtvrtého. Tak vyražme Šestý."
,,Dobře. Ale to Šestý. No, ale co. Však mě se to líbí."


Sakura pomalu otevřela oči. A naskytl se jí úžasný výjev.
Ještě než byl Sasuke probodán nespočtem zbraní, jenž vyvolal závistivý a zlý Madara, zachránila ho postava ozářená zlatým světlem. Popadla ho, a zmizela s ním rychlostí blesku.
,,Ž-žlutý blesk." utrousila Sakura ,,Právě jsem viděla záblesk, podobný žlutému blesku."
Než to stihla dopovědět, vedle ní se někdo objevil. Okamžitě sebou trhla.
Mírně pootočila hlavou, a spatřila Naruta se skoro bezvládným Sasukem, špinavého od krve.
,,Tak přece ses probudil." zakašlal Sasuke ,,Skoro mě to zabilo."
,,Ještě nemáš vyhráno, příteli." dodal Naruto, a opatrně Uchihu položil ,,Sakuro-chan, postarej se o Sasukeho. Je smrtelně zraněn. Ten kunai, čím ho Madara probodl, mu poškodil mnohé orgány. Ještě ho můžeš zachránit."
,,Stůj ty idiote!" Sasuke ho popadl za ruku ,,Půjdeme s tebou. Já.."
,,Už je pozdě, Sasuke.." usmál se Uzumaki ,,Sbohem, přátelé."
,,Naruto!!" Černovlásek ta slova skoro zařval. Bohužel dostal křeč, a začal se svíjet v bolestech.
,,Uklidni se Sasuke-kun." opáčila dívenka, a začala ho léčit ,,Naruto, měl pravdu. Opravdu jsou to smrtelná zranění. Naštěstí to dokážu zastavit."

,,Co se zatraceně stalo!" zaječel Madara ,,Máš být přeci ovládaný."
,,Bohužel nejsem." dodal mrazivě Uzumaki ,,Nehodlám se s tebou vykecávat. Promin, ale prohrál jsi. Ale gratuluji ti. Do pekla tě stáhnu sebou. A rád."

Chvíli spolu bojovali. Ale mladý Namikaze byl tak rychlý, že ho sotva postřehli.
Jen si s ním hrál.
Až pak, když ho to přestalo bavit, zasáhl staršího Uchihu rasenganem přímo do břicha. Ten se pln bolesti a nenávisti svalil na zem.
,,Neměl si chtít živé, lidské tělo." řekl Naruto ,,Pohrdám tebou. Jsi ztělesněním zla. Chtěl si mi zabít přítele. A proto tě zapečetím do sebe, čímž zabráním k tvému znovuzrození." udělal pečetě, a za ním se zjevil shinigami.
,,Zemřeš se mnou."
,,Už jsem dávno mrtvý." usmál se Naruto ,,Nemám co ztratit. Je škoda že Uchiha jako ty, skončil takhle bídně."
,,Já nikdy nebudu poražen."
,,Už dávno jsi. Shiki fuujin."
A po celém bojišti se rozlilo zlatavé světlo..


,,S-Sakuro, S-Sasuke." Naruto se k nim doplazil. Ještě pořád byl v Kyuubi modu. Avšak mu zbývalo jen velmi málo času.
,,Proboha, Naruto." rozplakala se dívka, a objala ho. ,,Ty jsi ho porazil."
,,Z vaší pomocí bych to nikdy nedokázal. Tak co Uchiho. Je ti líp?"
,,Ne."
,,To jsem čekal." rozesmál se Uzumaki, a namáhavě si sedl ,,Nikdy bych si nepomyslel že při téhle válce zemřu. Ale chci vám říct, že.."
,,Naruto-kun!" zaslechl ten nejkrásnější hlas, co kdy slyšel. Byla to Hinata. Stála tam, a plakala. Byla tak krásná. Sotva stála na nohou, a vypadalo to že omdlí.
Blondatý muž však nasbíral poslední zbytky sil, a vydal se vpřed. ,,H-Hinato." usmál se, a ze rtů mu vytekl pramínek krve ,,Nechtěl jsem abys mě takhle viděla. Já..miluji tě."
,,Naruto!" začala usedavě plakat a přitiskla se k němu blíž ,,Ty nejsi mrtvý. Nemůžeš být."
,,Podívej se mi do očí, a pochopíš."
,,Nechci ty děsivé oči vidět." Ale i přesto se podívala. A začala plakat víc.
,,Chci vám všem něco říct." usmál se, aniž by si uvědomil, že ho i jeho přátelé objali ,,Jsem rád, že jsem takhle zemřel. Odcházím s úsměvem a hlavou vztyčenou. Odcházím za otcem, matkou a svým učitelem. Bohužel, nevím jestli po smrti něco existuje. Ale jestli ano, počkám tam na vás.
Sakuro..dávej prosím pozor na ty malé sviště v Konoze. Tím myslím Konohamara a ostatní. Moje smrt všechny zasáhne. Také dohlédni na Bábi-Tsunade. A pověz jí, že by byla senzační babička.
Sasuke. Můj příteli a rivale. Popravdě, nevím co bych ti řekl. Jen možná to, že tě mám rád. Byl jsi mi opravdu blízkým přítelem. A i když si chladnokrevně zabíjel, zničil mnoho lidských životů, zabil mnoho ninjů, a vypálil pár vesnic. Stal si se nukeninem a členem Akatsuki. Říkám ti : Jsi můj přítel navždy. Nikdy jsem v tebe nepřestal věřit. A jako jediný se k tobě neotočil zády. Jsem rád že jsem splnil svůj slib, daný Sakuře. Starej se mi prosím jak o Hinatu, tak o Sakuru. Sbohem, můj dávno ztracený bratře.
Hinato..lásko..prosím netvař se tak. Neplač. Už pro naše dítě musíš být silná. Miluji tě..ale zaplatil jsem cenu nejvyšší." začal jí líbat, a zároven brečet ,,Odpust te mi všichni. Hinato, žij hlavně pro to malé. Nebudu se zlobit, když si najdeš.."
,,Nenajdu.Nikdy."
,,To neříkej, prosím..Miluji tě..Tak moc, že.." rozplakal se znovu, už dále nemohl. Cítil že už umírá. Teda, jeho duše odcházela. Upadnul..naposledy se usmál, a pak se jeho tělo rozpadnulo. Ne rozpadnulo, rozplynulo. Změnilo se ve hvězdu která vystřelila do dálky..Ještě předtím se však zeptal Kyuubiho.
,,Kyuubi, jsi volný.."
,,Je mi ctí zemřít s hrdinou. Nikam nejdu. Stal ses mým přítelem.."
,,A ty zas mým. Ach, Sakuro, Sasuke. Pozdravujte Kakashiho. Hinato..jen mé srdce patří tobě."

Jakmile se Velký hrdina rozplynul, všichni tři spadli na zem, a brečeli. I Hrdý Uchiha, jenž ho smrt přítele zlomila..O 6 let později.....

,,Shino!Daisuke!Stůjte!" rozčilovala se Sakura ,,Sasuke-kun, proč své děti neokřikneš?"
,,Shino, Dai, jste otravní. Sklapněte!" Zařval Sasuke.
,,Ano, otče." řekla Shina a dál se věnovala květům, jenž měla v rukou.
,,Jsi otrávná." řekl Daisuke.

Tak tohle jsou Naše děti. Shina a Daisuke. Zatímco je Shina po mě, Daisuke je úplně po Sasukem. Jen možná s jediným rozdílem že naše dcerka má krásné, černé oči po otci, a Daisuke má kouzelné, zelené smaragdy po mě. Jinak má Shina růžové vlasy, a Dai černé.
Narodili se nám, o dva roky později. Tudíž po válce. Ano, čtete správně. Jsem paní Uchiha. A jsem na to hrdá. Mám krásného muže, jenž za své zločiny nebyl popraven. A dvě přenádherné děti. Nyní míříme na hřbitov.

Před jedním hrobem vidíme modrovlasou ženu. Vedle ní stojí její synek, Menma. Celý Naruto..Má blondaté vlasy a modré oči. Ach jo. Celých 6 let uběhlo od války.
Tenkrát když jsme Naruta pohřbívali, brečela celá Konoha. Zachránil nás před Madarou, a obětoval se pro nás.
Stekla mi slza.
Rychle jsem si jí utřela. Ten hrob..nebyl jako ostatní. Nebyl pochmurný. Sálala z něj pozitivní energie.
Podívala jsem se na Sasukeho. Také brečel. Ještě po tolika letech..

Zadívala jsem se na Hinatu. Pořád byla sama. A nejspíše to tak zůstane. Žije jen pro malého Menmu. Kdyby tu nebyl, už dávno by se zabila.
Též plakala.
,,Mami, tatínek byl hrdina vesnice, že?"
,,Ano, zlatíčko. Byl to ten nejrychlejší ninja světa. Stejně jako jeho otec 4 Hokage. Byl statečný, a vždy se smál. Měl velmi krásný úsměv, jako máš ted ty. Jsi jeho přesná kopie.
Víš synku, tvůj tatínek si prožil mnoho bolesti. Byl totiž jinchuuriki devítiocasého démona. Ale spřátelili se spolu, a zemřeli. Proč ti to tu říkám. Protože i ty si podědil něco po démoních schopnostech. Jsi syn hrdiny, a jednou se hrdinou staneš."
,,Stanu se Hokagem!"
,,Ano, staneš. Stejně jako tvůj otec se stal šestým Hokagem."

,,Sakuro." Sasuke mi něco pošeptal do ucha ,,Miluji tě."
,,Já tebe taky."

Zatímco jsme se věnovali jeden druhému, Shino a Daisuke si četli nápis na hrobu :

"Milovaný přítel, manžel, kamarád, syn, vnuk. Jinchuuriki devítiocasého, syn 4 Hokageho Namikaze Minata, a Kushiny Uzumaki, student žabího poustevníka.
Hrdina, 6 Hokage, nejrychlejší ninja světa, Žlutý blesk, dítě z proroctví, a hlavně STATEČNÉ SRCE KONOHY.
Namikaze, Uzumaki Naruto.
Layout SasuSaku pro Kyoshi-san

4. ledna 2014 v 19:13 | Danae Namikaze |  Volné Layouty + objednané
Zprvu to měl být volný lay. Ale vzpomněla jsem si na někoho, kdo si tu před měsícem objednával lay.
Sice je to trochu pozdě, ale Kyoshi-san, tady máš ten Lay. Já vím..nic moc. A chybí tam NajiTen. Ale nějak se mi to tam nehodilo. Pak ti udělám ještě jeden, samostatný.
Ehm, zapomněla jsem se zeptat.. Chceš i popisky?
A chceš ho nastavit?