Březen 2014

Ach, ta lenost a mé těhotenské dny.

25. března 2014 v 22:52 | Danae Namikaze
Poslední dobou jsem hrozně líná. To je zas článek.
Píšu povídky, to jo. Ale želví rychlostí.
Taky jsem si založila Ask. Jenom tak pro informaci. Skoro každý ho má. Takže jsem si řekla "proč to taky nezkusit." Asi to byla chyba.
No, nic. Se mějte.
Tohle bylo oznámení, teda. Píšu jako střevo. To protože jsem unavená. :'D

Kisame a Sakura. *-* At si říká kdo co chce, sluší jim to spolu. :) Je to jenom moje tvrzení nebo už ten obrázek tu byl? Musím se mrknout. -.-
Zítra si udělám čas na blog. Přijedu zmakaná domů ale nějak to zvládnu.

Hidan Fan Club.

22. března 2014 v 17:10 | Danae Namikaze |  Hidan Fan Club
Rozhodla jsem se udělat Fan Club Hidana. :) Ne, nehrabe mi. Jen jsem přemýšlela, co bych tak na svůj blog mohla přidat. A jelikož mám toho perverzního jashinistu ráda, rozhodla jsem se mu udělat Fan Club na jeho počest.

Pokud máte Hidana rádi, vyplnte toto :

1. Přezdívka.
2. Web ( Jestli nemáte, nevadí. )
3. Jaký máte názor na Hidana. ( Já vím. Úplně na hlavu otázka. )

Dát si na web toto, s odkazem na můj blog.

To jsem zase něco vymyslela. Já vím.. :)

Seznam členů :

Omluva všem Sb a mým návštěvníkům.. Už zase. :((

16. března 2014 v 22:03 | Danae Namikaze
Omlouvám se všemu a všem. Hlavně mým Sb, a ostatním lidem co sem chodí.
SB vůbec nenavštěvuji ani nekomentuji. Pardon, pardon, já se polepším. Nečtu ani vaše povídky. Budu se muset napravit.
Jako omluvu všem, jsem přidala nový díl Uvězněné v temnotě. A vrátila jsem se zpět ke starému layoutu, než si udělám nový.
Asi vás půjdu navštívit.

A všem mým čtenářům. Prominte. :(((

Uvězněná v temnotě-Slepá a psanec-3 díl

16. března 2014 v 21:47 | Danae Namikaze |  Uvězněná v temnotě
Třetí díl.. Tento díl je trochu depresivní. :D Konec se mi vůbec nepovedl. Chtěla jsem ho napsat jinak. Snad se bude líbit. A taky se všem chci omluvit, že to přidávám tak pozdě. A chtěla bych se vás zeptat. Můžu přidávat i jiné povídky? Nebo hlavně tuhle, a až jí dokončím vrhnou se směle na další? Trochu váhám. :)
Prosím hvězdičky a komentáře. Když nebudete chtít napsat koment, tak prosím hvězdičky. :)
Jinak, tento díl je trochu kratší. Měl být delší, ale rozdělila jsem ho na dvě části. :) A asi utnula v tom nejlepším. Ale já jsem skromná osoba. :)
,,Říkám ti, že jsme totálně v prdeli." zašeptala modrá paryba, když otevřela dveře ,,Mám takový dojem, že Pein bude vyvádět. A ta papírová čubka též."

,,Už jsem ti jednou řekl, že mě jejich protesty zajímat nebudou." zahřměl Uchiha ,,Nemám náladu ti to znovu opakovat. A co se týče té malé." starostlivě se na zraněnou dívčinu podíval ,,Nutně potřebuje ošetřit. Takže mě laskavě nezdržuj a.."

,,Ale já tě nezdržuji, jen konstatuji fakta!" zaječel Kisame ,,Ta holka to má za pár. Copak to nevidíš? Nezachráníš jí. A Pein..."

,,Krucinál, uhni mi z cesty!" zařval Uchiha a v očích se mu objevil sharingan ,,Nemám náladu se tu z tebou vybavovat." vykročil vpřed, dívajíc se na tvář zemdlelé růžovlásky ,,Čekal jsem že mě pochopíš. Před chvíli si tvrdil něco jiného. A teď sis to rozmyslel. Nedonutíš mě změnit mé úmysly. Protože já jí zachráním."

,,Koho zachráníš?" ozvalo se za nimi velmi vzrušeně.

Kisame se polekaně otočil, ale černovlasý Uchiha nedbal otázky, a vyrazil vpřed. Nezajímalo ho kdo se ptá. Přednější byla ona.

A taky tak zareagoval. Rychlostí blesku se rozeběhl po schodech a zmizel v horním patře. Věděl že bude potrestán. Ale nezajímalo ho to. Stejně umíral. Ale toužil jí z celého srdce zachránit. Vidět zas ten krásný úsměv. Slyšet její laskavá slova.

Jak moc mu připomínala Arii. Stejně krásná, stejně svůdná a přitom tak křehká a zranitelná. Ten kdo jí ublížil, za to tvrdě zaplatí. Zaplatí cenou nejvyšší.

,,Kam proboha šel?" zeptal se znovu tajemný hlas. ,,Jenom přijdu, a už je zle. Tvářil se jako vrah. Měl docela naspěch. A koho to nesl, Kisame? Hej, posloucháš mě, baka!"

Kisame si ho ze zděšením prohlížel. Nemožné.

,,S-Sasori, ty žiješ?" hlesla vystrašeně ryba, a couvla o kus dál.

,,Jasně že žiju, kreténe!" zaječel rudovlasý loutkář ,,Proč bych nežil? Mám svá tajemství, Kisame. Přežil jsem jen z důvodu toho, že jsem měl schované ještě jedno náhradní tělo. A ne, nejsem vtělený Orochimaru. Zatímco ten starý úchyl jede na drogách, a mastí malým klukům zadky, přičemž si bere jejich těla, já mám lepší praktiky. A tak mocné, a neomezené že.."

,,Deidara si za tebe našel náhradu." pronesl žralok vystrašeně ,,Potom co jsi "skoro" skapal, tě vyměnil. Spí s Tobim a chodí s Kakuzem. Ta děvka je snad všude. Horší než Konan. Stává se z organizace zabijáků, plovárna teploušů."

,,Cože? Řekni mi to ještě jednou? Cože udělal?" zařval nevěřícně Sasori, a málem omdlel.

,,Co jsi čekal? Že bude truchlit?" zeptal se Kisame ,,Ani omylem. Nejednou se mi svěřil že tě podvádí s Kakuzem. Ale to je jedno. Však tu za chvíli bude. Hlavně ho nezabij. Je velmi důležitý, ač to nerad přiznávám."

,,Hmm, a proč byl Itachi tak naštvaný?" zeptal se zvědavý rudovlásek ,,Ani se na mě neotočil! Kde je nějaká slušnost, co? Ale co se dá od Uchihy předpokládat. Ehm, a co to nesl? Již po druhé se ptám? Tak mi laskavě odpověz."

,,Myslím si že je to Itachiho věc." zapřemýšlel Kisame ,,Ale když to chceš vědět. V lese jsme našli skoro umučenou holku bez očí. Shodou náhod tam byli dva ninjové, co jí měli zabít. A Hidan s Kakuzem. No, Itachi jí zachránil. Ujal se jí, a to trio psychopatů ty dva ninji zabilo. Jelikož Itachi.."

,,Co, Itachi?" řekl Sasori ,,A on si jí jako donesl sem? Copak se zbláznil?"

,,Ta holka je v hrozném stavu." povzdychl si žralok ,,Itachi se při pohledu na ni hrozně změnil. A.." zmlknul. Raději zatají fakt že Itachi umírá a ta holka je pro něj jedinou záchranou. Nebude nic říkat. Bude jen mlčet. ,,Ale nic." dokončil větu se smutným úsměvem na rtech.

,,Lžeš mi, já to poznám." nedal se Sasori, a dal si ruce v bok ,,Ale to je jedno. Když nechceš mluvit, nemluv. Prostě mlč. Ta holka nemá oči?"

,,Proboha ty jsi horší než zvědavá ženská." zařval Kisame, jemuž docházela trpělivost ,,Jo, nemá. Vydloubl jí je. A ty její vlasy, barvy třešňového květu. Takové jsem dlouho neviděl. Jak říkal její jméno. Sajuri. Ne, Saruki. Ne, to taky ne. Saku.. Sakura! A příjmení Haru.. ne Haruki, to taky ne. Jo už vím Haruno! Počkat už si vzpomínám! Tu holku jsem viděl s devítiocasým jinchuuriki. Dostala misi, a takhle skončila. Jestli bude mít štěstí, přežije. Hele, Sasori jsi v pořádku. Najednou jsi nějaký bledý?"

,,Růžové vlasy. Sakura Haruno." opakoval si pro sebe loutkář ,,S touhle holkou jsem bojoval. Byla tam i babička Chiyo, která jí ovládala, abych jí nezasáhl. Nakonec jsem byl potupně poražen, a skoro "zabit" vlastními loutkami. Nakonec se vrátím a dozvím se tohle. Proč jí sem Itachi bral? Akorát z toho budou problémy. Měla být zabita. Místo toho jí ještě pomůžete a.."

,,Na mě nekoukej." zavrtěl hlavou žralok ,,Já jsem u dveří protestoval. Ale nakonec mě přesvědčil. Vždyť nám nic neudělá. Je to jenom bezduchá, zmrzačená holka."

,,Která má sílu jako býk." zařval Sasori ,,Musí odsud vypadnout! Vždyť stejně umírá!"

,,Tak mu to běž říct." navrhl Kisame ,,A ani loutky ti nepomůžou. Nevím, ale ta holka... Je mi jí líto jak dopadla. Vypadala opravdu ohyzdně. Hele, tak mě napadá. Neznáš nějakého Ryuuka?"

,,Co?"

,,To on jí to udělal." řekl modrovlasý,,To on jí tak zohavil."

,,Něco mi to jméno říká." zamyslel se Sasori ,,Ale nejsem se jistý zda-li je to on. Ale nač to vůbec řešit? Stejně zemře. Mnoho ninjů umírá každým dnem. Ona nebude žádná výjimka. A co se týče toho potměšilého Uchihy. Co si zatraceně myslí? Dovede sem polomrtvou holku a myslí si že.."

,,Má své vlastní důvody, Sasori." zakročil Kisame ,,Ty na tom budeš hůř. Protože si všichni mysleli že jsi po smrti. Místo toho sem nakráčíš, a hodíš na nás bobek. Pein takové chování tolerovat nebude. Proč si o sobě nedal vědět dřív?"
Sasori se rozesmál ,,Zkazil bych si dovolenou."

Kisame se zamračil ,,A už jsme ti vystrojili pohřeb. Jsi opravdu blázen. To jsem zvědavý s kým budeš v týmu. Jelikož jsi byl nahrazen Tobim. Volný je akorát ten kanibalský kaktus. Budete si skvěle rozumět. Jsem jen zvědavý jak vše vysvětlíš Peinovi. Umlátí tě punčochou."

,,Snad tak vyvádět nebude." zazubil se rudovlásek ,,Však o nic nejde. Počkej až uvidím Deidaru. Zabiju ho."

,,Jsme banda buzerantů." chytila se za hlavu modrá rybička ,,Až se to ostatní organizace dozví, budeme všem pro smích. Bude to nepopsatelná ostuda. A mé nemocné srdce to nevydrží. Já kolabuji!!" rozeřval se na celé kolo, a chytil se za hrudník.

,,Hercem bys být nemohl." povzdychl si Sasori, otočil se a zamířil do jedné z místností.

,,Já vím." konstatoval smutně žralok, a poroučel se k zemi.

Necháme ho však být, a podíváme se za naší hlavní postavou.

Itachi kráčel, skoro běžel, až dorazil tam, kam chtěl. Vykopl dveře, nespouštějíc přitom své oči ze zraněné růžovlásky.
Zamířil k posteli, a opatrně jí položil do peřin. Nesměl otálet. Její život visel na vlásku. Neměl času nazbyt.

Sklonil se, otevřel jeden šuplík, z něhož vytáhl čisté obvazy, a nějakou tu dezinfekci, protože předpokládal že rány začnou hnisat. Opatrně si vedle ní sedl. Měl tu výhodu, že dívka spala. Ale přesto jí vpíchl injekci se sedativem a dal jí anestetika. Vše kvůli tomu aby se bolestí neprobudila a netrpěla.

Když usoudil že je vše v dokonalém pořádku, začal. Opatrně jí sundal zakrvácený obvaz, který odhodil stranou. Uklidí se přeci později. Mokrým ručníkem jí očistil krev z tváře, a opatrně jí rány vyčistil. Posléze jí oči zavázal čistým obvazem. Vše proběhlo rychle, a bezpečně.

Zatímco Uchiha svou práci dokončil, dívka se nedbale zavrtěla, přesto se nevzbudila. On jí jen smutně pozoroval. Když jí čistil a ošetřoval jeden oční důlek, málem se neudržel. Měl hrozný vztek. Kdysi v něm spočívalo krásné, zelené oko plné jiskřiček a dobroty. Nyní to byla jen vzpomínka, temná a zlá vzpomínka. Ale přesto tu byla šance že dívka zas prozře.

Transplantace očí je však nebezpečná záležitost. A taky velmi riskantní. Musel by však nejdříve sehnat oči. A to klidně z mrtvého člověka. Co bude však nejtěžší je napojit mrtvé nervy na oči, tak, aby se dívce navrátil zrak.

Povzdychl si, a vstal. Nechtěl jí teď opustit. Ale musel. Po anestetikách bude spát ještě několik hodin, což mu dodalo trochu času. Uklidil tedy lékařské pomůcky, a potichu zamířil ke dveřím. Opatrně je otevřel, vyšel z nich, a zavřel za sebou. Vytáhl své provizorní klíče a zamkl je. To aby měl jistotu že tam žádný nezvaný návštěvník nevpadne.

Znovu si povzdychl.

Opřel se o chladnou zeď, a namáhavě zavřel oči. Bylo dost unavený. Několik dní nespal. A přitom stále myslel na růžovlasou dívku. Pousmál se. Již dávno se mu líbila. A teď, jí má zde. Bohužel znetvořenou a zmrzačenou. Jak na těle, tak i na duši. Zamračil se a semkl rty v již očekávaném návalu vzteku. Pomstí její utrpení.

,,Ani se tě nebudu ptát co tu děláš, Uchiho." řekl panovačný, strohý hlas. Itachi otevřel oči, a spatřil krásnou, modrovlasou ženu, jenž před ním stála a dívala se mu pevně do očí. ,,Nikdy jsem tě v této pozici neviděla. Vypadáš dosti zničeně. Co se stalo?"

,,Nač se ptáš?" řekl Itachi, a odlepil se ode zdi ,,Zajímat tě to nemusí."

,,Souvisí to nějak s tvým bratrem?" hlesla ,,Poslední dobou se chováš divně. Jsem žena, takže si věcí všímám rychleji než muži. A proč si tu místnost zamykal? Vypadáš hrozně."

,,A taky jsi jako žena hrozně zvědavá." znovu se zamračil ,,Nic ti do toho není. Je to jedna z mých místností. A co tam provádím, do toho ti nic není. Jinak, kde je Pein?"

Konan se zašklebila ,,Je na nějaké důležité misi. Plánuje napadnout Konohu. I když jsme uprostřed války, využijeme našich zbraní pro chycení devítiocasého. A pak nastolíme mír."

,,Jestli tomuhle říkáš mír." zavrčel černovlasý, a měl se na odchodu. Konan ho však chytila za paži. Zastavil se a upřel na ní svůj drsný pohled. ,,Co ještě chceš?" dodal.

,,Chci tě jenom varovat." hlesla ,,Jestli tu zůstane, Pein jí zabije. Už tak jsi porušil pravidla této organizace. Přivedl jsi ji sem a.."

,,Jak o tom víš?!" zařval Itachi, a drsně se vymámil s jejího sevření.

,,Vyslechla jsem rozhovor mezi tebou a Kisamem." pousmála se ,,Pak jsi odešel, a přišla ta kurva Sasori."

,,Sasori?"

,,Ano." kývla modrovláska ,,Docela dlouho se bavil s Kisamem. A jejich rozhovor byl docela zajímavý. Jen až uvidíš Kisameho, řekni mu ať si tu modrovlasou čubku a další urážky na mou osobu směřované nechá pro sebe. Beztak si to s ním vyřídím. Jinak, nemohu uvěřit tomu, že Sasori je naživu. Všechno ten šmejd naplánoval. Prý bojoval s tou růžovlasou ženou, jenž jsi přivedl. Co s ní hodláš dělat? Přeci je zraněná a nemá oči."

,,Mám své vlastní důvody." oznámil jí Itachi.

,,Zamiloval ses?" odsekla popuzeně Konan, jakoby žárlila. ,,A nebo jí potřebuješ k něčemu velmi důležitému?"

Itachi se rozzuřil. ,,Ty opravdu čteš myšlenky. V té první věci ses spletla. Ale v té druhé máš docela pravdu. Ale teď tu přestaň překážet, a neotravuj mě. Jsi hlučná a otravná. Nenávidím takové lidi. Jsou mi nadmíru odporní."

Po těch slovech se otočil, a zamířil chodbou ven.

Konan se však rozeběhla, a postavila se mu do cesty. ,,Uchiho, mě neoblafneš!" skoro ječela ,,Děje se něco, že? Neříkej mi že v tom není láska. Děláš přesně to, co já pro Peina. Zachránil jsi tu holku. Vyslechla jsem si vše co říkal Kisame Sasorimu. Byl jsi tam ty, ten žralok, Hidan a Kakuzu! Nesnaž se mi lhát, Uchiho! Až to zjistí Pein. Že jsi takhle riskoval.. Vždyť to je jen jedna malá holka! Proč? Při pohledu na ní jsi se prý hrozně změnil. Itachi, řekni mi pravdu!"

,,Jak jde vidět, Kisame svou hubu ani na okamžik nezavřel." zavrčel ,,Mám takový dojem, že však zamlčel mojí nynější situaci. Tím lépe."

,,Jakou situaci?"

Uchiha si povzdychl. Byla tuze zvědavá a otravná ,,Ale nic." řekl ,,Zajímat tě to nemusí. Nejedná se o nic záživného."

,,Ale ta holka.."

,,Ta holka je moje!" zakřičel černovlasý a celý se zakabonil vzteky ,,Tedy, není moje, ale potřebuju ji. Neptej se proč, beztak ti to neřeknu."

Konan se zamračila ,,Itachi." zavrčela ,,Můžu to jít nahlásit Peinovi. Tak mi řekni.."

,,Vyhrožuješ mi?" zeptal se chladným a vypočítavým hlasem ,,Konan, nepokoušej moji trpělivost. Není tu Pein aby tě přede-mnou zachránil. Bud tak laskavá, otoč se a vypadni mi z dohledu. Nesnáším tě, stejně jako Peina či kohokoliv jiného. Miluju jen sebe, na nikom mi nezáleží. Už to konečně pochop. Tu holku jsem zachránil jen proto, aby.."

,,Ale vždyť jsi říkal že.."

,,Lhal jsem, jen abych zatajil pravdu. Tak teď prosím odejdi. Než tě tu najdou rozsápanou. Mám takový dojem, že máš na práci důležitější věci než tu překážet. Mě jsi jen na obtíž. Stejně jako všem."

,,Jak někdo tak krutý jako ty, může vůbec existovat!" zaječela a málem se neudržela ,,Člověk ti jen chce pomoci a čeho se dočká? Jsi monstrum!"

,,Ano jsem krutý, jako sám život." dodal ,,Laskavě mě nenazývej monstrem, když ty sama vraždíš a zabíjíš. Nezapomínej i na ostatní členy Akatsuki. Jsme zkrátka vyvrhelové. A ty bys to měla chápat."

,,Nemáš srdce.."

,,To jsem nikdy neměl.."

,,Ale přesto miluješ svého bratra a na tuhle dívku se díváš láskyplnýma očima. Jak tohle vysvětlíš?"

Uchiha si jí změřil pohledem. ,,Co jsi hulila? Řekl jsem ti že miluji jen sebe. Na nikom mi nezáleží. Jen se přetvařuji. Nač tu stále jsi?"

Oba se na sebe rozzuřeně podívali.

,,Pardon že vyrušuji.." ozvalo se za nimi ,,Nevíte kde je Deidara?"

Konan s Itachim se na nezvaného návštěvníka vražedně zadívali. Ustrašeně na ně hleděl rudovlasý muž, jenž udělal krok na zpět. Kdo by to čekal od drzého loutkáře, jenž býval nebezpečným soupeřem i pro tak silného ninju jakým býval třeba Třetí Mizukage.

,,Ty jsi mi tu chyběl." dodal chladně Uchiha ,,Už sis nechtěl hrát na mrtvého?"

,,Uchiho." řekl skrze zaťaté zuby Sasori ,,Nikdy jsem tě neměl rád. Budu si užívat tvůj konec. Tu holku jenž skrýváš je moje dávná soupeřka. Rád bych tě obeznámil s pravidly."

Itachi se rozesmál. ,,Někdo jako ty.." řekl ,,Mě nebude poučovat. Sám jsi porušil pravidla, tak laskavě drž hubu. Jsi stejně otravný jako tahle ženská." kývl směrem na Konan ,,Děláš ze sebe hrdinu, ale nejsi. Stačí jen abych zvýšil hlas, a už sereš. Nejsi nic jiného než podělaná kreatura. Jinak, vím že jsem porušil pravidla. Také si svůj trest ponesu. Nijak to nebudu popírat. Ale řeknu ti jen jedno." přiblížil se k němu ,,Stále tě pálí vzpomínka na to, že tě porazila obyčejná kunoichi. Jsi rád že takhle dopadla. Mě neoblafneš, Sasori."

,,Máš pravdu, Uchiho. Nejraději bych jí zabil. Co bych s toho však měl? Je pro mě bezvýznamná. Stejně jako pro tebe. Budu rád když chcípne. Nic jiného si nezaslo.." Větu už nedořekl, jelikož ho černovlasý chytil pod krkem, a surově ho přitiskl ke zdi.

,,Pro mě ale není bezvýznamná." zařval ,,Jak se vůbec opovažuješ někoho urážet, jenž je na pokraji smrti? Těší tě utrpení druhých? Mám si svoje praktiky na tobě vyzkoušet?"

,,Jsem loutka. Bohužel necítím bolest." zasípal rudovlasý ,,Takže tak."

,,Když tě uzavřu do Genjutsu, budeš trpět tak jako tak." usmál se Uchiha ,,Na to sílu ještě mám." najednou začal hlasitě kašlat. Pustil Sasoriho, a chytil se za hrud. Ta bolest ho nepředstavitelně drásala a pálila ,,Zatraceně." odplivl si na zem. Nebyl to však plivanec ale hustá, červená krev. Nebylo pochyb. Nemoc mu už napadla orgány. Šlo o vteřiny.

,,Itachi, jsi v pořádku!?" zaječela modrovláska, a rozeběhla se k němu. On jí však odstrčil.

,,Ano, jsem." dodal ,,Děkuji ti za tvou starost." usmál se ,,A omlouvám se. Ty věci které jsem ti řekl nebyli pravdivé. Ale teď musím jít." znovu zakašlal. Bylo mu opravdu špatně.

,,Sasori." řekl ještě ,,Jestli Sakuře ublížíš, pořádně si tě vychutnám. Budeš trpět, za všechny své oběti." znovu zakašlal.
Po těch slovech, pomalým, motajícím se krokem, zmizel v temnotě jedné z místností.

Konan se Sasorim zůstali sami.

,,Proč se tak trápí?" zesmutněla Konan ,,Co se to s ním jen děje? Poslední dobou se jeho stav rapidně zhoršil. Vypadá jako nemocný. Mám z toho špatný pocit. Sasori.." podívala se na rudovlasého ,,Co myslíš?"

,,Nemyslím si nic." zavrčel ,,Ať si dělá co chce. Je to přeci Uchiha. Co ten by mohl mít za problémy. Takhle mi vyhrožovat. Být člověkem, normálně by mě uškrtil. A to všechno kvůli jedné, malé holce. Ten Ryuuk co jí mučil. Měl bych mu jít poděkovat."

Když dokončil větu, dostal facku.

,,Ale Konan, vždyť víš že mě to vůbec nebolí." řekl ,,Mám takový dojem že jsi celou dobu byla duchem nepřítomná. Jsi zamilovaná do Itachiho, je to tak? A co Pein? Co mu řekneš?"

,,Jsi tak odporný a slizký" zamumlala ,,Doufám že se budeš smažit v pekle. Miluješ utrpení druhých. Doufám že i ty budeš jednou potrestán. Itachiho mám ráda, to přiznávám. Ale Pein je můj druh a životní partner. Proč to nedokážeš pochopit? Někdy jsi přeci musel milovat?"

,,Všechny své city a emoce jsem uzamkl hluboko do svého srdce." dodal ,,City ani emoce nepostrádám. Nejsem jako ty, či Itachi. Vy dva nepatříte do této organizace. Jste moc hodní. Tak co tu pohledáváte?"

,,Protože tu je Nagato." modrovláska se chytila za ústa ,,Tedy Pein. Ten jediný mě tu drží. Jeho víra v mír je velmi mocná."

,,Mír je jen výrok pro blázny." pobaveně se usmál ,,Ty a Pein věříte v něco, co nikdy neexistovalo. Stejně jako Itachi, a různí snílkové."

,,Dohadovat se tu s tebou nebudu!" vyjekla ,,Jsi šmejd! Je mi z tebe špatně. Sbohem." zaječela, otočila se a utekla.
,,Chováš se jako malá holka, Konan!" ječel za ní pobaveně Sasori. Když viděl, že modrovlasá dívka zmizela v temnotě, též se otočil a se smíchem odkráčel.

Zatímco se ti dva pohádali, zaměříme se zpátky na mladého Uchihu. Černovlasý ninja se chvíli procházel ztemnělým pokojem. Nakonec však uznal, že již nastal čas.

Pomalu tedy vyšel z pokoje, a zamířil zpátky do místnosti kde zanechal spící dívku. Odemkl neslyšně dveře, a potichu vstoupil dovnitř. Všude byla tma, a dívka hlasitě oddechovala. Naštěstí ještě spala. Oddechl si, a dveře na doraz dovřel.

Otočil se, a pomalým krokem přešel k jedné z polic. Otevřel malá dvířka, a vyndal krabičku s léky. Vysypal si na ruku tři, a zas krabičku uklidil. Pak přešel k umyvadlu, a vzal jednu ze sklenic položenou na malém, hnědém stolku. Pustil vodu, natočil si, a zas kohoutek utáhl.

Otočil se, přešel k nejbližší stěně, a opřel se o ní. Vzal prášky, a nedbale si je strčil do úst. Zároveň se i napil, přičemž polkl. Hořká chuť léků se mu rozlila po celém jazyku. Zatvářil se nespokojeně.

Cosi zabručel, položil sklenici na stolek, a rozhodl se odejít.

Než však došel ke dveřím, zastihla ho v půli cesty ostrá bolest v oblasti hrudníku. Mocně zařval, chytil se za hrud, a začal prudce kašlat. Ke svému zděšení znovu krev.

,,Vždyť jsem si vzal léky." zachrčel skrz zuby ,,Nerozumím tomu. Kurva!" vyjekl.

Bolest byla stále intenzivnější, a víc cítit. Itachimu ze zatmělo před očima. Skácel se na zem, a jen prudce popadal dech.
Pořád se držel za vzdouvající se hrudník, a vzdorovitě se pokoušel zvednout. Ale nešlo to. Ta bolest mu nedovolila vstát.

Je z něj živoucí mrtvola. Věděl že brzy zemře ale teď? V tuhle chvíli?

,,Ne-nemůžu z-zemřít." opakoval, a začal se plazit ,,Ne-nemůžu tě tu n-ne-nechat" říkal, a stále se namáhavě plazil kupředu.

Až se doplazil tam kam chtěl. Pokusil se vstát. Ale nešlo to. Namáhavě se tedy opřel o hranu postele. Zakašlal a vyplivl červenou krev.

Pak mírně pootočil hlavou, a zkusil zvednout pravou ruku. Bohužel mu celé tělo jako by zdřevěnělo, a najednou ochablo. Jeho natažená, pravá ruka ztratila cit, a on jí rázem stáhl zpátky.

Cítil jak mu po bradě stéká pramínek rudě karmínové krve.

,,S-Sakuro." hlesl naposledy ,,Přísahám že-že ne-nezemřu dřív, dokud tě ne-nespasím To je-je slib. V-věčná přísaha."
Na nic víc se nevzmohl.

Hlava mu spadla, svalstvo ochablo, a oči se mu zavřeli.

Smutný to obrázek na zmrzačenou dívku, a umírajícího muže... Slepou a psance..


Pokračování příště..

Uff..

4. března 2014 v 19:59 | Danae Namikaze
Tak jsem zpátky.
No, já přeci nebyla pryč. Jen jsem neměla čas. Co, neměla. Byla jsem líná přidávat články, a taky jsem řešila jednu blbost.
Jinak, ráda bych vám všem poděkovala, za množství komentářů k povídkám. Nikdy bych si nepředstavila že "to" někdo bude číst. Zkrátka mě to potěšilo. Najednou tolik lidí. Pro někoho málo, pro mě hodně. Proto vám děkuji. :)

A co udělám jako první? Asi půjdu okomentovat Sb, jelikož jsem je dlouho neokomentovala (slovo obíhat nenávidím.) Ani nevím proč. :)

Jinak jak se všichni máte? Co škola?

Omluva.

3. března 2014 v 2:57 | Danae Namikaze
Omlouvám se za neaktivitu.
Určitě v nejbližší době něco přidám.
Udělám nový Lay, a navštívím svá Sb.