Srpen 2014

Úraz a má neaktivita.

22. srpna 2014 v 0:52 | Danae Namikaze
Píšu jenom narychlo. Moc bych se Vám všem chtěla omluvit. Ale.. Stalo se mi něco o čem Vím povím níže.
Nejdříve bych se chtěla omluvit Aki-chan. Já vím, že jsem nenapsala soutěžní povídku. Ale. Snad pochopíš proč.
Tak Vám to všem povím. Píšu po tolika dnech. No. Tak nyní to bude za mnou. Před několika týdny jsem byla s přítelem na jednom výletě. Stanovali jsme poblíž vody. Samozřejmě. Měl to být skvělý víkend. Měli jsme nakoupené jídlo, postavený stan a vlastně všechno. Ale tak k věci abych to déle neprotahovala.
Stalo se mi to, že jsem svou vlastní vinou utrpěla nehodu. Chtěla jsem být "velká frajerka." Myslela jsem, že se mi ten skok povede. Skákala jsem totiž s několika metrového můstku přímo do vody. Přítel mi říkal abych to nedělala. A když pak byl ve vodě, využila jsem situace, vyšplhala tam a prostě jsem na něj něco zaječela. Rozesmála jsem se a zámávala mu. On něco zamumlal.
Nebudu to protahovat. Prostě jsem se rozeběhla a skočila s otevřenou držkou. No a jak to dopadlo? Dopadla jsem hubou na něco tvrdého. Bolest to byla strašlivá. Nejspíše to byly vyčnívající kameny. Jsem si tím jistá. Prostě ten můstek stál hodně blízko břehu a já jsem se špatně rozeběhla. No. Ještě nyní se mi klepou ruce. Všude byla krev, přítel ke mě připlaval, vzal mě do náručí a jelo se do nemocnice. Tam mi zjistili, že jsem si vykloubila čelist tak, že jsem si jí zkurvila. O zubech ani nemluvím. Takže jak jsem svojí hloupostí dopadla?
To si domyslete. Ještě, že mám hodného přítele a tolik mi pomohl. Jsem kráva pitomá.
Nyní netuším co bude s blogem